Download Various - Këngë Popullore Shqiptare / 1 (Cassette)
1979
Label: Jugoton - CAY-603 • Format: Cassette Compilation • Country: Yugoslavia • Genre: Folk, World, & Country • Style: Folk


Sitemap

Dont Worry - Scarub & Very, Afro Classics - Afro Classics? (CD), Two Hearts - Glenn Frey - Soul Searchin (CD, Album), Shove It All Aside, Enforcer (7) - Trail Of Darkness (Vinyl), The Best Is Good Enough - Metropolis (20) - The Power Of The Night (CD, Album), Heinz Becker Mit Seinen Solisten - Leise Rauscht Es / Übers Jahr Wenn Die Kornblumen Blühen (Shellac, Pelerinage Aux Saintes-Maries-De-La-Mer Teil 1 - Manitas De Plata - Pilgerfahrt Der Zigeuner Nach Sa, Milestones - Alphonse Mouzon - Love, Fantasy (CD, Album), El Panuelo - Paco De Lucía - MP3 Collection (CD), Pisces Moon - Deirdre Cartwright Group - Debut (CD)

8 thoughts on “ Various - Këngë Popullore Shqiptare / 1 (Cassette)

  1. View credits, reviews, tracks and shop for the Cassette release of Pranvera - Këngë Popullore Shqiptare on Discogs.
  2. View credits, reviews, tracks and shop for the Cassette release of Këngë Popullore Shqiptare on Discogs.
  3. Këngë popullore Shqiptare, Vol. 1, an album by Various Artists on Spotify We and our partners use cookies to personalize your experience, to show you ads based on your interests, and for measurement and analytics purposes.
  4. May 04,  · BETIM DHE AFRIM PERA ME KËNGËN,SHTIENA CUNCE SHTIENA SHQIP DUET KENGE - KENGE POPULLORE NGA JUGU - Duration: Kranjari Prespari , views. Various Artists - Topic , views.
  5. Feb 04,  · Kenge Popullore Shqiptare & Folk Music (Official Video) Albanian Videoclips. YJET E KENGES POPULLORE SHQIPTARE Vol 1 (SPOT HD) MuzaOfficial. Gjergji Velo - Kenge popullore (Official Video HD) ElrodiMusicOfficial. 90 vjeçari interpreton këngë popullore, bëhet senzacion në internet.
  6. Të gjitha muzikët qê jeni duke dëgjuar janë pa të drejtën e autorit pa përfitime personale. Ne jemi duke i publikuar vetëm për kënaqësinë e cdo Shqipëtari ku.
  7. Muzik Popullore Kosovare Shqiptare - Muzik Shqip Popullore me qifteli Kenge hitet popullore shqip shqiptare - kosovare. Kaloni sa me mire me.
  8. Teksti dhe videoklipi i kenges Erdha Nanë O Nga Kurbeti nga Kenge Popullore, Popullore, Keng Popullore, Kenge Popullore Shqiptare, Kang Popullore, Kenge Te Reja Popullore, Kenge Popullore Shqip. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top